FANTEZİEVİ SEX SHOP

Adres: Merdivenköy Mah. Dikyol SK. B Blok NO: 2 İç Kapı NO: 179 Kadıköy/İstanbul

BS MEDİKAL

Kayıtlı E-Posta:fantezievi1@gmail.com

GSM: 05416936777

Sayfamızda tüm bu ürünleri açıklamaları ile birlikte bulabilir, satın alabilir, sorularınız olması halinde bizi arayabilir ve sorabilirsiniz. Unutmayın ki, seks hayatınızdaki renkler, mutlaka günlük hayatınızı da olumlu etkileyecek.

Mutlu ve renkli kalın….

Cinsellik her ne kadar eskiye nazaran daha rahat konuşulsa da, görsel anlamda önündeki perdeler çeşitli yayınlarla aralansa da, hala bir tabu, yasak ya da ayıp diyebiliriz. Oysa cinsellik çok doğal ve yaşanası bir olgu, sağlık için su kadar hayati bir ihtiyaç.

Seks ruhsal ve bedensel sağlığınızı olumlu etkilerken, aynı zamanda haz almak ve vermek, hissetmek, dokunmak ve içten geldiği gibi özgürce yaşamak ilişkinizi “mutlu ve sağlıklı” mertebesine taşır. Cinsellik ne kadar baskı altında tutulursa o kadar zararlıdır, ne kadar özgür bırakılırsa o kadar mutluluk vericidir. Neslin devamı için gerekli olsa da, aslında sadece bu amaç için yaşanan cinsellik ilişkinizi zedeler. Partnerinizle rahatça konuşabilmeli, fantezilerinizi paylaşabilmeli ve yaşayabilmelisiniz. Ayrıca her sağlıklı birey cinselliği yaşamalı, endişeleriniz ve korkularınız varsa bir danışmandan yardım almalı ve çekinmemelisiniz, bu şart.

Günümüzde çiftler fantezilerini ön plana çıkararak, vibratör, dildo ve mastürbatörler gibi çeşitli “seks oyuncakları” nı kullanmak suretiyle cinsel hayatlarını renklendirmektedir. Fantezi, bireyin hayal gücünün beslediği, yapmak ya da bürünmek istediği rolle beslenen, zihninde canlandırdığı arzusudur. Fantezi, çoğunlukla bilinçaltında bastırılmış arzuların su yüzüne çıkmasıdır ve bazen çok sıra dışı da olabilir Kadınlar için daha çok romantik bir çerçevesi olsa da, erkeklerinkine nazaran çok daha fazla senaryo üzerine kurulur. Erkeklerin fantezileri ise daha objesel ve seksin kendisiyle ilgilidir. Fiziksel imajlar daha çok ön plandadır.

Genellikle çiftlere özel seks oyuncakları (vibratörler, dildolar, pozisyon belirten kamasutra zarları, masaj aletleri ya da fantezi kostümleri) ilişkinin rengini bir anda değiştirebiliyor. Bu özel paylaşım oyuncaklar etkisiyle daha da ateşlenebiliyor.

Çiftlerin birlikte mutlu olması, haz almasının yanı sıra, bireysel anlamda da bu seks oyuncaklarının kullanımı oldukça yaygın denilebilir. Bu anlamda yapılan araştırmalar da kanıtlıyor ki kadın ve erkeklerin önemli bir bölümü cinsel ilişki sırasında vibratör ve benzeri ürünlerden destek alıyor. Bazı ürünler ise ister bireysel ister partnerinizle kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş.

Dildo, vibratör ve mastürbatörler en sık kullanılan seks oyuncakları olsa da, daha önce de bahsettiğimiz gibi fantezileri canlandıran kostümler, cinsel aksesuarlar, penis halkası ve kılıfları, fetiş ürünler ve deri fetiş aksesuarlar da oldukça rağbet görmekte. Elbette bir de şişme erkek ve kadın partnerler, gerçek bir partneri olsa dahi bireyleri oldukça heyecanlandıran oyuncaklar arasında. Sadece yalnız olmanız halinde değil, partnerinizle de seks hayatınızı taçlandırmak için kullanabileceğiniz ürünler bunlar.